Om Syddan A/S | Kontakt
54 78 14 00 |

Kontakt

Torben Christoffersen

Torben Christoffersen
Direktør, ejendomsmægler, valuar, EA
torben@syddan.dk

Anita Pedersen

Anita Pedersen
Regnskabschef, reg. revisor (dep) EA
anita@syddan.dk

Steen Lundstrøm

Steen Lundstrøm
Administrationschef, ejendomsmægler, EA
steen@syddan.dk

Helle Madsen

Helle Madsen
Ejendomsadministrator, EA
helle@syddan.dk

Heidi Ahmt Hüttmann

Heidi Ahmt Hüttmann
Regnskabsassistent
heidi@syddan.dk

Ann-Britt Tambour Christensen

Ann-Britt Tambour Christensen
Regnskabsassistent
Ann-brit@syddan.dk

Andi Christensen

Andi Christensen
Ejendomsadministrator
andi@syddan.dk

Anders Rhode Nissen

Anders Rhode Nissen
Ejendomsadministrator
anders@syddan.dk

Fakturering
Syddan A/S modtager alene elektroniske fakturaer på faktura@syddan.dk

Fakturakrav
Alle fakturaer skal påføres rekvisitationsnummer. Kontakt os på 54 78 14 00 eller faktura@syddan.dk for yderligere information.


Info

SYDDAN A/S
Hjulsporet 27
4930 Maribo

54 78 14 00
info@syddan.dk

Kort